1. ŽNL Vukovarsko-Srijemska 2020/2021

# Klub Odi Pob Ner Izg G D/P G/R Bod Trenutna forma
1 Tomislav 10 8 1 1 24 - 6 18 25 PNIPP
2 Vrbanja 10 6 3 1 33 - 15 18 21 NNPPP
3 Slavonija 10 6 2 2 27 - 16 11 20 IPPPP
4 Budučnost 10 5 4 1 32 - 21 11 19 PIPPP
5 Slavonac (G) 10 5 2 3 19 - 15 4 17 PNIPI
6 Sinđelić 10 5 2 3 24 - 12 12 16 IPPNP
7 Nosteria 10 5 1 4 18 - 16 2 16 IPNIP
8 Croatia 10 4 3 3 28 - 20 8 15 NPNNI
9 Mladost (C) 10 5 0 5 22 - 21 1 15 PPPIP
10 Borac (D) 10 4 3 3 21 - 21 0 15 ININI
11 Jadran 10 4 2 4 12 - 18 -6 14 NIIPP
12 Mladost (V) 10 3 2 5 29 - 24 5 11 NIPIP
13 Bršadin 10 3 2 5 9 - 21 -12 11 IPINI
14 Negoslavci 10 3 1 6 16 - 21 -5 10 NIPII
15 Posavac 10 2 1 7 10 - 22 -12 7 IPIII
16 VIDOR Matijević 10 2 1 7 16 - 30 -14 7 PIIII
17 Fruškogorac 10 2 1 7 15 - 32 -17 7 NIPII
18 Sloga (R) 10 2 1 7 9 - 33 -24 7 PIIPI
Bonus / kazneni bodovi :
Sinđelić: -1
 
Ide u viši rang natjecanja

logo 1 nsvs

l. liga ŽNSVS broji 18 klubova igra se dvokružno jesen - proljeće.

NK Vidor Matijević i NK Borac (D) kao domaćini igraju subotom.

1. liga odigrano

  • 27-09-2020 16:00
    Nosteria
    Borac (D)
  • 27-09-2020 16:00
    Croatia
    Slavonija
  • 27-09-2020 16:00
    Mladost (V)
    Negoslavci
  • 27-09-2020 16:00
    Slavonac (G)
    Tomislav
  • 27-09-2020 16:00
    Mladost (C)
    Posavac
  • 27-09-2020 16:00
    Vrbanja
    Bršadin
  • 27-09-2020 16:00
    Sinđelić
    Sloga (R)
  • 27-09-2020 16:00
    Budučnost
    Fruškogorac
  • 26-09-2020 16:00
    VIDOR Matijević
    Jadran

1. liga slijedeće

  • 03-10-2020 15:30
    Borac (D)
    Budučnost
  • 04-10-2020 15:30
    Slavonija
    Nosteria
  • 04-10-2020 15:30
    Negoslavci
    Croatia
  • 04-10-2020 15:30
    Tomislav
    Mladost (V)
  • 04-10-2020 15:30
    Jadran
    Slavonac (G)
  • 04-10-2020 15:30
    Posavac
    VIDOR Matijević
  • 04-10-2020 15:30
    Bršadin
    Mladost (C)
  • 04-10-2020 15:30
    Sloga (R)
    Vrbanja
  • 04-10-2020 15:30
    Fruškogorac
    Sinđelić

Online

Imamo 136 gostiju i nema članova online