OPĆINA TOMPOJEVCI

 

OPĆINSKI IZBORI  2017. GODINE

 

Rezultati općinskih izbora 2017. godine.

 

Izbori za načelnika

 

GRUPA BIRAČA

53.19%
Kandidat: ZDRAVKO ZVONARIĆ (Tompojevci) 392 glasa
Zamjenica: KRTISTINA KOVAČIĆ (Bokšić)

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA

40.57%
Kandidatkinja: IVANA MITROVIĆ (Berak) 299 glasova
Zamjenik: MARKO ZULIĆ (Čakovci)

 

Izbori za zamjenika načelnika (rusinska nacionalna manjina)

Kandidat: SLAVKO ŽDINJAK (Mikluševci)         53 glasa  41,41%
GRUPA BIRAČA

Kandidat: MIROSLAV LJIKAR (Mikluševci)         36 glasova  28,13%
GRUPA BIRAČA

Kandidat: ĐURO BIKI (Mikluševci)           35 glasova  27,34%
GRUPA BIRAČA

 

Izbor općinskog vijeća

GRUPA BIRAČA                                          363 glasa  52,23%
Nositelj: TOMISLAV PANENIĆ

U općinsko vijeće ulaze:

  1. TOMISLAV PANENIĆ (BERAK)
  2. DUBRAVKO MARTIĆ (BERAK)
  3. AMALIJA LOVRIĆ (TOMPOJEVCI)
  4. DEJAN LJIKAR (MIKLUŠEVCI)
  5. BERNADICA SITAŠ (ČAKOVCI)
  6. DAMIR TKALEC (BOKŠIĆ)

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA          255 glasova 36,36%
Nositelj liste: ZDRAVKO GALOVIĆ

U općinsko vijeće ulaze:

  1. ZDRAVKO GALOVIĆ (TOMPOJEVCI)
  2. IVAN ŠTEFANAC (BOKŠIĆ)
  3. TATJANA PENAVIČ (BERAK)
  4. DANIJEL RAČMAN (ČAKOVCI)

 

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA          77 glasova  11,07%
Nositelj liste: ZLATKO POTOČKI

U općinsko vijeće ulazi:

  1. ZLATKO POTOČKI (MIKLUŠEVCI)

 

 

Kandidacijska lista za izbor Načelnika Općine Tompojevci

 

  1. Kandidatkinja: IVANA MITROVIĆ (Berak)

    Zamjenik: MARKO ZULIĆ (Čakovci)

    HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA

     

  2. Kandidat: ZDRAVKO ZVONARIĆ (Tompojevci)

    Zamjenica: KRTISTINA KOVAČIĆ (Bokšić)

    GRUPA BIRAČA

 

Kandidacijska lista za izbor Donačelnika iz reda pripadnika Rusinske nacionalne manjine

 

  1. Kandidat: ĐURO BIKI (Mikluševci)
    GRUPA BIRAČA

  2. Kandidat: MIROSLAV LJIKAR (Mikluševci)
    GRUPA BIRAČA

  3. Kandidat: SLAVKO ŽDINJAK (Mikluševci)
    GRUPA BIRAČA

 

Kandidacijske liste za izbor članova Općinskog vijeća

  1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA 
    Nositelj liste: ZDRAVKO GALOVIĆ

  2. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA
    Nositelj liste: ZLATKO POTOČKI

  3. GRUPA BIRAČA
    Nositelj: TOMISLAV PANENIĆ

 

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA

  1. ZDRAVKO GALOVIĆ (TOMPOJEVCI)
  2. IVAN ŠTEFANAC (BOKŠIĆ)
  3. TATJANA PENAVIČ (BERAK)
  4. DANIJEL RAČMAN (ČAKOVCI)
  5. GORAN ŽDINJAK (MIKLUŠEVCI)
  6. MARKO ROMIĆ (TOMPOJEVCI)
  7. KREŠIMIR RUŠNOV (BERAK)
  8. ANICA ANTOLOVIĆ (BOKŠIČ)
  9. PETAR JOKIĆ (ČAKOVCI)
  10. SLAVICA HAJDUK (MIKLUŠEVCI)
  11. VEDRANA SKELEDŽIĆ (TOMPOJEVCI)

 

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA

  1. ZLATKO POTOČKI (MIKLUŠEVCI)
  2. MIROSLAV CENTNER (TOMPOJEVCI)
  3. BRANKO BATAKOVIĆ (MIKLUŠEVCI)
  4. NATAŠA MUDRI (MIKLUŠEVCI)
  5. DARIJA BABINČAK (MIKLUŠEVCI)
  6. ZVONKO MUDRI (MIKLUŠEVCI)
  7. VESNA HUDAK (MIKLUŠEVCI)
  8. SANELA POTOČKI (MIKLUŠEVCI)
  9. MELITA LUČIĆ (BERAK)
  10. ANTUN ŠERFEZI (ČAKOVCI)
  11. MILOŠ JELIĆ (ČAKOVCI)

 

GRUPA BIRAČA

  1. TOMISLAV PANENIĆ (BERAK)
  2. DUBRAVKO MARTIĆ (BERAK)
  3. AMALIJA LOVRIĆ (TOMPOJEVCI)
  4. DEJAN LJIKAR (MIKLUŠEVCI)
  5. BERNADICA SITAŠ (ČAKOVCI)
  6. DAMIR TKALEC (BOKŠIĆ)
  7. KRISTINA KOVAČIĆ (BOKŠIĆ)
  8. MIROSLAV ČULIG (TOMPOJEVCI)
  9. RENATA ALEKSA (BERAK)
  10. JELENA KOVAČEVIĆ (MIKLUŠEVCI)
  11. SVJETLANA VULIĆ (TOMPOJEVCI)

 

 

 

 

 

# Klub Kolo Bod
1 Tomislav 10 25
2 Vrbanja 10 21
3 Slavonija 10 20
4 Budučnost 10 19
5 Slavonac (G) 10 17

2. liga NS Vukovar

# Klub Kolo Bod
1 Mitnica 4 10
2 Hajduk (T) 4 9
3 Hajduk (B) 4 9
4 Sloga (B) 4 5
5 Sremac 4 4

3. liga NS Vukovar

# Klub Kolo Bod
1 Sloga (P) 4 12
2 Rusin 4 9
3 Mladost 4 9
4 Dunav 4 6
5 Tompojevci 4 0

Online

Imamo 129 gostiju i nema članova online