Radno vrijeme ustanova

 

Općina Tompojevci  tel: +385 32 514184

Svaki radni dan: 8:00  -  15:00 sati

 

 

Ambulanta Čakovci / Mikluševci

tel: +385 32 534 200 (Čak) +385 32 514 073 (Mik)

Datum Ponedeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
Parni datum Popodne Popodne Popodne Popodne Dopodne
Neparni datum Dopodne Popodne Dopodne Dopodne Dopodne

 

 

Ambulanta  Vukovar  -  Sajmište   tel: +385 32 413 398

Parni Datum: Neparni Datum:
DOPODNE POSLIJE PODNE
 
 

 

 

OPĆINA TOMPOJEVCI

 

OPĆINSKI IZBORI  2021. GODINE

 

 

Kandidacijska lista za izbor Načelnika Općine Tompojevci

 

  1. Kandidat: MILAN GRUBAČ

    HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA

  2. Kandidatkinja: KRISTINA KUJUNDŽIĆ

    KANDIDATKINJA GRUPE BIRAČA

  3. Kandidat: ANTUN SITAŠ 

    KANDIDAT GRUPE BIRAČA

  4. Kandidat: ZDRAVKO ZVONARIĆ

    KANDIDAT GRUPE BIRAČA

 

 

Kandidacijska lista za izbor Donačelnika iz reda pripadnika Rusinske nacionalne manjine

 

  1. Kandidat: VITOMIR HOMA
    HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA

  2. Kandidatkinja: OLJA HUDAK
    HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA

  3. Kandidat: SLAVKO ŽDINJAK 
    KANDIDAT GRUPE BIRAČA

 

Kandidacijske liste za izbor članova Općinskog vijeća

    1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
      Nositelj liste: MILAN GRUBAČ

    2. HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA - HKS
      Nositelj liste: ANTUN LUKIĆ

    3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
      Nositelj liste: TOMISLAV PANENIĆ

    4. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA -SDSS
      Nositelj liste: BRANISLAV MIŠLJENOVIĆ

 

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA

  1. MILAN GRUBAČ (ČAKOVCI)
  2. MIHAEL SABADOŠ (MIKLUŠEVCI)
  3. MIJO HORVATOVIĆ (ČAKOVCI)
  4. IVANA MITROVIĆ (BERAK)
  5. IVAN ŠTEFANAC (BOKŠIĆ)
  6. MARIJANA BAIĆ (TOMPOJEVCI)
  7. TOMISLAV RUŠNOV (BERAK)
  8. ANICA ANTOLOVIĆ (BOKŠIČ)
  9. MARKO ZULIĆ (ČAKOVCI)

 

HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA

  1. ANTUN LUKIĆ (TOMPOJEVCI)
  2. ANTUN SITAŠ (ČAKOVCI)
  3. VLADIMIR MAGOĆ (MIKLUŠEVCI)
  4. MARKO ROMIĆ (TOMPOJEVCI)
  5. MELITA LOVASIĆ (ČAKOVCI)
  6. OLJA HUDAK (MIKLUŠEVCI)
  7. IVICA LUKIĆ (TOMPOJEVCI)
  8. DOLORES LAJKO (TOMPOJEVCI)
  9. MIHAELA LAJKO (ČAKOVCI)

 

LISTA GRUPE BIRAČA

  1. TOMISLAV PANENIĆ (BERAK)
  2. AMALIJA LOVRIĆ (TOMPOJEVCI)
  3. ZLATKO POTOČKI (MIKLUŠEVCI)
  4. ROBERT MESAROŠ (ČAKOVCI)
  5. JELENA KOVAČEVIĆ (MIKLUŠEVCI)
  6. DEJAN LJIKAR (MIKLUŠEVCI)
  7. SVJETLANA VULIĆ (TOMPOJEVCI)
  8. DAMIR TKALEC (BOKŠIĆ)
  9. BLAŽENKA CENTNER (TOMPOJEVCI)

 

SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA

  1. BRANISLAV MIŠLJENOVIĆ (MIKLUŠEVCI)
  2. MIROSLAV PAVKOVIĆ (ČAKOVCI)
  3. MARLENA LACKOVIĆ (ČAKOVCI)
  4. GORAN IGNJATOVIČ (ČAKOVCI)
  5. STANISLAV KOVAČEVIĆ (ČAKOVCI)
  6. DANIJELA ŽIVKOVIĆ (ČAKOVCI)
  7. SLAĐANA ČORA (ČAKOVCI)
  8. SVETLANA MARGETIĆ (ČAKOVCI)
  9. NEMANJA IGNJATOVIĆ (ČAKOVCI)

 

 

 

 

 

 

Online

Imamo 254 gosta i nema članova online